Aktualności
2020-01-27
Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO w imieniu Fundacji Dzieciom zwraca się do Państwa z prośbą o pomoc dla podopiecznego Piotrka - sieroty, syna byłego żołnierza JW1131, Szefa Sekcji Wysokościowo - Ratowniczej majora Jana Bartoszuka „KOMANDOSA”, członka naszego klubu.
 
2020-01-18
W sobotę 18 stycznia 2020 roku odbył się w naszym klubie egzamin na stopnie TIGERS.
 
Należymy do
 • Zajęcia Taekwon-Do
  TRZY POZIOMY ZAAWANSOWANIA
  Grupa początkująca

  Grupa średniozaawansowana

  Grupa zaawansowana
   
 • Zajęcia TKD Tigers
  NAUCZENIE I WYCHOWANIE DZIECI W WIEKU 4-7 LAT
  Zachowanie się w różnych sytuacjach
  Obrona przed przemocą i znęcaniem się
  Zdrowy styl życia i odżywianie
  Kondycja fizyczna
  Praca zespołowa i przywództwo
  Wartości rodzinne
   
 • Siła tradycji
  JESTEŚMY Z WAMI 25 LAT
  Nasz klub rozpoczął swoją działalność
  28 marca 1994 roku

  Już ćwierć wieku działamy na rzecz mieszkańców miasta i powiatu
   
 • Zajęcia FITNESS
  ZAJĘCIA DLA PAŃ
  Zdrowy kręgosłup - Stretching
  Joga Fit / Jerry Cross
  Gimnastyka kręgosłupa
  Power Step+ / Step 40+
  TBC / Gimnastyka / Step
  TKD 25+
   
 • Zajęcia z pływania
  ZAJĘCIA NA BASENIE DLA DZIECI I DOROSŁYCH
  Aqua Aerobic

  Aqua TBC

  Nauka pływania dla dzieci i młodzieży
   
 • Mistrzostwa Europy 2019
  NASI KLUBOWICZE W KADRZE POLSKI
  Cezary Jackowski:
  - złoto w drużynowych układach formalnych
  - złoto w drużynowych technikach specjalnych

  Julia Kawka:
  - brąz w drużynowych układach formalnych
   
 • Projekty lokalne
  WSPÓŁPRACA Z SAMORZĄDEM LOKALNYM
  Działalność społeczna

  Wspieranie zadań publicznych

  Organizacja zawodów i obozów sportowych
   
 • Program Rodzinny Mińsk
  MIŃSKA KARTA DUŻEJ RODZINY
  Zniżki w opłatach za zajęcia:

  - Taekwon-Do
  - FITNESS
  - Nauka pływania
   

Mistrzostwa Warszawy w Taekwon-Do ITF - 30/11/2013, Warszawa

W sobotę, 30 listopada, Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO wziął udział w rozgrywanych w stolicy Mistrzostwach Warszawy w Taekwon-Do ITF. Był to już drugi start mińszczan w sezonie sportowym 2013/14. W warszawskich zawodach wystartowało stu pięćdziesięciu sportowców z klubów Warszawy i okolic.

Nasze miasto, pod opieką trenera Jacka Łuniewskiego (VI DAN), reprezentowało 36 zawodników i zawodniczek. Mińscy reprezentanci zdobyli 40 medali.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych zdobyli: Michalina Mikulska, Mateusz Zgódka, Viviana Widerska, Natalia Paska, Kamil Lisiecki, Liwia Walewska-Ogrodnik, Marcel Mikulski, Cezary Jackowski, Łukasz Zgódka – wszyscy w układach formalnych stopni KUP i Karol Łuniewski w układach formalnych stopni DAN, Michalina Mikulska i Karol Łuniewski w technikach specjalnych oraz Natalia Taraszewska w walkach do 55kg, Karol Łuniewski w walkach pow. 70kg, Jakub Hamerski w walkach do 52kg i Mateusz Zgódka w walkach do 58kg.

Drugie miejsca zajęli: Natalia Piórkowska, Karolina Łuniewska, Damian Anusz, Mateusz Stelmach, Marcin Radomski i Kacper Całka – układach formalnych stopni KUP, Julia Kawka w technikach specjalnych oraz Natalia Cectoka w walkach do 55kg i Mikołaj Mikulski w walkach pow. 70kg.

Na trzecim miejscu znaleźli się: Natalia Cecotka, Natalia Taraszewska, Mikołaj Mikulski, Oskar Ziółkowski, Sewerian Widerski, Wojciech Gall i Kajetan Gorczyca – w układach formalnych stopni KUP, Natalia Piórkowska, Natalia Paska, Michał Koczyrkiewicz, Sewerian Widerski i Jakub Kuźmicz – w technikach specjalnych oraz Natalia Kawka i Natalia Piórkowska w walkach do 55kg, Damian Anusz w walkach do 58kg.

W klasyfikacji indywidualnej zawodów, reprezentanci naszego miasta, Michalina Mikulska i Karol Łuniewski zajęli pierwsze miejsca wśród zawodników z roczników 1997-99, a Natalia Paska w  roczniku 2000-01.

W klasyfikacji medalowej Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO zdobył pierwsze miejsce, zdobywając tym samym tytuł najlepszego klubu mistrzostw. Najlepsi zawodnicy oraz trener najlepszej drużyny otrzymali z rąk organizatorów efektowne statuetki.

Po zakończeniu zawodów trener Jacek Łuniewski stwierdził:Drugie w bieżącym sezonie startowym zawody za nami. Po raz kolejny zdominowaliśmy turniej potwierdzając swoją niekwestionowaną pozycję lidera w kategoriach dzieci, młodzików i juniorów w regionie warszawskim. Teraz koncentrujemy się na przygotowaniach naszych klubowiczów do styczniowego egzaminu na kolejne stopnie uczniowskie Taekwon-Do. Potem okres ferii i chwila odpoczynku, a po feriach rozpoczynamy przygotowania naszych zawodników do marcowych startów w zawodach Pucharu Polski oraz Grand Prix Polski, a także do Międzywojewódzkich Mistrzostw Juniorów i Juniorów Młodszych, które będą jednocześnie pierwszymi eliminacjami do Mistrzostw Polski i których gospodarzem będzie nasz klub. Już dziś zapraszam wszystkich w sobotę 15 marca 2014 roku do hali sportowej w Gimnazjum Miejskim nr 3”.

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON-DO, którzy reprezentowali nasze miasto i nasz powiat gratulujemy wyników osiągniętych w Warszawie!!!


« Powrót
Nasz adres
Miński Klub Sportowy "TAEKWON-DO"
ul. Dąbrówki 28/1 (nad "Biedronką")
05-300 Mińsk Mazowiecki
Bank
PLN: 84 1020 4476 0000 8102 0079 0840
EUR: 57 1020 4476 0000 8002 0417 5220


Adres korespondencyjny
Jacek Łuniewski
ul. Szpitalna 17/53
05-300 Mińsk Mazowiecki


E-mail
jacektkd@wp.pl
Telefony
RECEPCJA KLUBU
787 796 064 od godz. 17.00
Trener Taekwon-Do
608 497 616
Trener Fitness / Pływanie
602 361 229
Copyright 2013 MKS „TAEKWON-DO”