Aktualności
2021-06-20
W niedzielę 20 czerwca 2021 roku w miejscowości Firlej k/Lublina odbył się, zorganizowany przez Polski Związek Taekwon-Do, centralny egzamin na stopnie mistrzowskie DAN.
 
2021-06-19
W sobotę 19 czerwca 2021 roku odbył się w naszym klubie drugi w bieżącym sezonie treningowym egzamin na stopnie szkoleniowe KUP.
 
Należymy do

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów, Juniorów Mł. i Młodzików - 22/05/2021, Pułtusk

W sobotę 22 maja 2021 roku w Pułtusku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików w Taekwon-Do ITF.

Zawody miały się pierwotnie odbyć w kwietniu, ale ze względu na wprowadzone ograniczenia związane z pandemią zostały przeniesione na termin majowy.

W zawodach wystartowało 207 zawodników i zawodniczek z 11 klubów makroregionu mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego zrzeszonych w Polskim Związku Taekwon-Do.             

Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO, pod opieką Mistrza Jacka Łuniewskiego VII DAN oraz Mateusza Radomskiego II DAN, reprezentowało w różnych kategoriach wiekowych 34 zawodników i zawodniczek.

Nasi klubowicze w trakcie zawodów zdobyli w sumie 54 medale: 19 złotych, 15 srebrnych i 20 brązowych – tym samym Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO zdobył pierwsze miejsca w klasyfikacjach medalowych poszczególnych kategorii wiekowych.

W konkurencjach juniorskich nasz klub zdobył 24 medale: 9 złotych, 7 srebrnych i 8 brązowych.

KONKURENCJA

MIEJSCE

ZAWODNIK

UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP

1

KUĆ NATALIA

UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP

2

OWCZARSKA WIKTORIA

UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP

3

SZCZEPAŃSKA WIKTORIA

UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN

1

ŁUNIEWSKA KAROLINA

UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN

2

KĘDZIORA HELENA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG

1

OWCZARSKA WIKTORIA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG

2

MICHALIK JULIA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG

1

ŁUNIEWSKA KAROLINA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG

2

KUĆ NATALIA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG

2

KĘDZIORA HELENA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG

1

SZCZEPAŃSKA WIKTORIA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG

3

WIĘCKOWSKA OLIWIA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG

3

ARAŹNA MAJA

TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH

1

ŁUNIEWSKA KAROLINA

TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH

3

KUĆ NATALIA

UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP

1

ZABIEGLIŃSKI PIOTR

UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP

2

MISTERKIEWICZ KAROL

UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP

3

BRANICKI MICHAŁ

UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP

3

MATEJAK PATRYK

WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG 1

MISTERKIEWICZ KAROL

WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG 3

BRANICKI MICHAŁ

WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 64 KG

1

PIEŃKOWSKI MACIEJ

TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH

2

MISTERKIEWICZ KAROL

TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH

3

PIEŃKOWSKI MACIEJ

     

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, najważniejszej w tej kategorii wiekowej imprezie w Polsce, nasi klubowicze zdobyli 13 medali: 5 złotych, 3 srebrne i 5 brązowych.

KONKURENCJA

MIEJSCE

ZAWODNIK

UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP

1

WŁODARCZYK ALEKSANDRA

UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP

1

JACKOWSKA LENA

TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK

3

JACKOWSKA LENA

UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP

1

GUT KAROL

UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP

3

KARASIEWICZ FRANCISZEK

UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP

1

SAWICKI ANTONI

UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP

2

KRUPA DAWID

UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP

3

WÓJCICKI TYMON

UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP

3

SZCZUDLIŃSKI JAKUB

UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP

1

KUŹMICZ MAKSYMILIAN

UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP

2

GAJEWSKI MATEUSZ

UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP

3

WĄSOWSKI PATRYK

TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW

2

WĄSOWSKI PATRYK

Wraz z zawodami dla juniorów i młodzików zostały także rozegrane konkurencje dla seniorów w których mińscy zawodnicy zdobyli 17 medali: 5 złotych, 5 srebrnych i 7 brązowych.

KONKURENCJA

MIEJSCE

ZAWODNIK

UKŁADY SENIOREK 1989 - 1951 - 10 - 8 KUP

1

PIEŃKOWSKA JOANNA

UKŁADY SENIOREK 1989 - 1951 - 10 - 8 KUP

2

CELIŃSKA AGNIESZKA

UKŁADY SENIOREK 1989 - 1951 - 10 - 8 KUP

3

KUĆ MONIKA

UKŁADY SENIOREK 1989 - 1951 POW. 7 KUP

1

SZCZUDLIŃSKA MARIOLA

UKŁADY SENIOREK 1989 - 1951 POW. 7 KUP

3

KRUPA MARTA

WALKI SENIOREK 1989 - 1951 - 68 KG

1

SZCZUDLIŃSKA MARIOLA

WALKI SENIOREK 1989 - 1951 - 68 KG

2

KRUPA MARTA

TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 1989 - 1951

2

CELIŃSKA AGNIESZKA

TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 1989 - 1951

3

SZCZUDLIŃSKA MARIOLA

TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 1989 - 1951

3

KRUPA MARTA

UKŁADY SENIORÓW 1989 - 1951 10 - 8 KUP

1

GUT JAROSŁAW

UKŁADY SENIORÓW 1989 - 1951 10 - 8 KUP

2

KARASIEWICZ MICHAŁ

UKŁADY SENIORÓW 1989 - 1951 POW. 5 KUP

1

PIRASZEWSKI SYLWESTER

UKŁADY SENIORÓW 1989 - 1951 POW. 5 KUP

3

GUSIEW ANDRZEJ

WALKI SENIORÓW 1989 - 1951 - 78 KG

3

GUSIEW ANDRZEJ

WALKI SENIORÓW 1989 - 1951 + 78 KG

2

PIRASZEWSKI SYLWESTER

TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 1989 - 1951

3

KARASIEWICZ MICHAŁ

Wszystkim naszym klubowiczom gratulujemy!


« Powrót
Nasz adres
Miński Klub Sportowy "TAEKWON-DO"
ul. Dąbrówki 28/1 (nad "Biedronką")
05-300 Mińsk Mazowiecki
Bank
PLN: 84 1020 4476 0000 8102 0079 0840
EUR: 57 1020 4476 0000 8002 0417 5220 (IBAN)
SWIFT: BPKOPLPW


Adres korespondencyjny
Jacek Łuniewski
ul. Szpitalna 17/53
05-300 Mińsk Mazowiecki


E-mail
jacektkd@wp.pl
Telefony
RECEPCJA KLUBU
787 796 064 od godz. 17.00
Trener Taekwon-Do
608 497 616
Trener Fitness / Pływanie
602 361 229
Copyright 2013 MKS „TAEKWON-DO”
Error