Aktualności
2021-04-24
W sobotę 24 kwietnia 2021 roku w Mińsku Mazowieckim odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-Do Juniorów Mł. i Juniorów oraz I Mazowiecki Turniej Dzieci, Juniorów i Seniorów Starszych.
 
2021-04-18
W związku z wprowadzonymi zmianami w obostrzeniach pandemicznych informujemy, że od dnia 19 kwietnia (poniedziałek) wracamy do zajęć w naszym klubie!
 
Należymy do

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. i Juniorów oraz I Mazowiecki Turniej Dzieci, Juniorów i Seniorów Starszych - 24/04/2021, Mińsk Mazowiecki

W sobotę 24 kwietnia 2021 roku w Mińsku Mazowieckim odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. i Juniorów oraz I Mazowiecki Turniej Dzieci, Juniorów i Seniorów Starszych w Taekwon-Do ITF.

Zawody miały się pierwotnie odbyć w marcu, ale ze względu na wprowadzone ograniczenia związane z pandemią zostały przeniesione na termin kwietniowy.

W zawodach wystartowało 193 zawodników i zawodniczek z 9 klubów makroregionu mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego zrzeszonych w Polskim Związku Taekwon-Do.             

Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO, pod opieką Mistrza Jacka Łuniewskiego VII DAN oraz Mateusza Radomskiego II DAN, reprezentowało 46 naszych klubowiczów.

Nasi klubowicze w trakcie zawodów zdobyli w sumie 67 medali: 24 złote, 24 srebrne i 19 brązowych.

Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO zajął 1.miejsce w klasyfikacji medalowej zawodów.

KONKURENCJA

MIEJSCE

ZAWODNIK

UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6-2 KUP

1

KUĆ NATALIA

UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6-2 KUP

2

OWCZARSKA WIKTORIA

UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6-2 KUP

3

MICHALIK JULIA

UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN

1

ŁUNIEWSKA KAROLINA

UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN

3

KĘDZIORA HELENA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG

1

OWCZARSKA WIKTORIA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG

2

MICHALIK JULIA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG

1

ŁUNIEWSKA KAROLINA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG

2

KUĆ NATALIA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG

1

SZCZEPAŃSKA WIKTORIA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG

3

WIĘCKOWSKA OLIWIA

TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH

2

ŁUNIEWSKA KAROLINA

TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH

3

KUĆ NATALIA

UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6-2 KUP

1

MISTERKIEWICZ KAROL

UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6-2 KUP

2

POŁASKI MACIEJ

UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6-2 KUP

3

ZABIEGLIŃSKI PIOTR

UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6-2 KUP

3

PIEŃKOWSKI MACIEJ

WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG

2

POŁASKI MACIEJ

WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG

2

MATEJAK PATRYK

WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG

3

BRANICKI MICHAŁ

WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 64 KG

1

PIEŃKOWSKI MACIEJ

TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

PIEŃKOWSKI MACIEJ

TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH

2

MISTERKIEWICZ KAROL

TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH

3

MATEJAK PATRYK

UKŁADY JUNIOREK 5-1 KUP

2

KOZŁOWSKA ALEKSANDRA

WALKI JUNIOREK DO 55 KG

3

KOZŁOWSKA ALEKSANDRA

WALKI JUNIOREK DO 55 KG

3

URBANOWSKA OLIWIA

UKŁADY JUNIORÓW 5-1 KUP

2

ŁUKASZ ZGÓDKA

UKŁADY JUNIORÓW I - III DAN

1

CEZARY GĄSIOR

UKŁADY JUNIORÓW I - III DAN

2

CEZARY JACKOWSKI

WALKI JUNIORÓW DO 62 KG

1

TRIL MICHAŁ

WALKI JUNIORÓW DO 68 KG

1

CEZARY GĄSIOR

WALKI JUNIORÓW DO 68 KG

2

ŁUKASZ ZGÓDKA

WALKI JUNIORÓW DO 75 KG

1

CEZARY JACKOWSKI

TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW

1

CEZARY GĄSIOR

TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW

2

ŁUKASZ ZGÓDKA

UKŁADY DZIECI CHŁOPCY 2014-13 0-10 KUP

1

WILIŃSKI TOMASZ

TECHNIKI SPEC. DZIECI CHŁOPCY 2014-13

1

WILIŃSKI TOMASZ

TECHNIKI SPEC. DZIECI DZIEWCZYNKI 2014-13

2

PIRASZEWSKA ZUZANNA

UKŁADY DZIECI CHŁOPCY 2012-11 9-8 KUP

3

OWCZARSKI BARTOSZ

TECHNIKI SPEC. DZIECI CHŁOPCY 2012-11

1

OPATOWSKI ALEKSANDER

UKŁADY POCZ. JUNIORKI MŁ. 2007-05 10-9 KUP

1

LOSKA MAGDALENA

UKŁADY POCZ. JUNIORKI MŁ. 2007-05 10-9 KUP

2

ZAJĄC MAGDALENA

UKŁADY POCZ. JUNIORKI MŁ. 2007-05 8-7 KUP

1

WOJDA LENA

UKŁADY POCZ. JUNIORKI MŁ. 2007-05 8-7 KUP

2

DRÓŻDŻ KAMILA

UKŁADY POCZ. JUNIORKI MŁ. 2007-05 8-7 KUP

3

ZIELIŃSKA ZUZANNA

TECHNIKI SPECJALNE POCZ. JUNIORKI MŁ. 2007-05

2

ZAJĄC MAGDALENA

TECHNIKI SPECJALNE POCZ. JUNIORKI MŁ. 2007-05

3

LOSKA MAGDALENA

UKŁADY POCZĄTKUJĄCY JUN. I JUN. MŁ. 8-6 KUP

1

SZCZUDLIŃSKI ADAM

UKŁADY POCZĄTKUJĄCY JUN. I JUN. MŁ. 8-6 KUP

2

GĄSIOR KACPER

UKŁADY POCZĄTKUJĄCY JUN. I JUN. MŁ. 8-6 KUP

3

TOPCZEWSKI MICHAŁ

UKŁADY POCZĄTKUJĄCY JUN. I JUN. MŁ. 8-6 KUP

3

DRÓŻDŻ SZYMON

TECHNIKI SPEC. POCZĄTKUJĄCY JUN. I JUN. MŁ.

2

TOPCZEWSKI MICHAŁ

TECHNIKI SPEC. POCZĄTKUJĄCY JUN. I JUN. MŁ.

3

SZCZUDLIŃSKI ADAM

UKŁADY SENIORKI POW. 1991 10-8 KUP

1

KUĆ MONIKA

UKŁADY SENIORKI POW. 1991 10-8 KUP

2

CELIŃSKA AGNIESZKA

UKŁADY SENIORKI POW. 1991 7 KUP I POW.

2

SZCZUDLIŃSKA MARIOLA

UKŁADY SENIORKI POW. 1991 7 KUP I POW.

3

KRUPA MARTA

WALKI SENIORKI POW. 1991 6 KUP I POW. DO 68 KG

2

SZCZUDLIŃSKA MARIOLA

TECHNIKI SPECJALNE SENIORKI POW. 1991

1

KUĆ MONIKA

TECHNIKI SPECJALNE SENIORKI POW. 1991

3

SZCZUDLIŃSKA MARIOLA

UKŁADY SENIORZY POW. 1991 10-8KGUP

1

KARASIEWICZ MICHAŁ

UKŁADY SENIORZY POW. 1991 5 KUP I POW.

1

KUŹMICZ PIOTR

UKŁADY SENIORZY POW. 1991 5 KUP I POW.

2

PIRASZEWSKI SYLWESTER

WALKI SENIORZY POW. 1991

1

KUŹMICZ PIOTR

WALKI SENIORZY POW. 1991

2

PIRASZEWSKI SYLWESTER

TECHNIKI SPECJALNE SENIORZY POW. 1991

3

KARASIEWICZ MICHAŁ

Wszystkim serdecznie gratulujemy!


« Powrót
Nasz adres
Miński Klub Sportowy "TAEKWON-DO"
ul. Dąbrówki 28/1 (nad "Biedronką")
05-300 Mińsk Mazowiecki
Bank
PLN: 84 1020 4476 0000 8102 0079 0840
EUR: 57 1020 4476 0000 8002 0417 5220 (IBAN)
SWIFT: BPKOPLPW


Adres korespondencyjny
Jacek Łuniewski
ul. Szpitalna 17/53
05-300 Mińsk Mazowiecki


E-mail
jacektkd@wp.pl
Telefony
RECEPCJA KLUBU
787 796 064 od godz. 17.00
Trener Taekwon-Do
608 497 616
Trener Fitness / Pływanie
602 361 229
Copyright 2013 MKS „TAEKWON-DO”