Aktualności
2021-11-28
W dniach 23 - 28 listopada 2021 roku, w La Nucia w Hiszpanii odbyły się XXXV Mistrzostwa Europy Seniorów i XXVI Mistrzostwa Europy Juniorów w Taekwon-Do ITF. W zawodach wzięło udział 575 zawodników z 29 krajów - w tym reprezentacja narodowa Polski.
 
2021-11-13
W dniach11-13 listopada odbył się wyjazd Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON-DO na tradycyjne jesienne zgrupowanie w Hotelu MANOR, położnym nad Jeziorem Tyrsko, na obrzeżach Olsztyna.
 
Należymy do
  • TKD Tigers
    Miński Klub Sportowy "Taekwon-Do"
    Program "Tygrysy TKD" to systemowe rozwiązanie nauczania i wychowania dzieci w wieku przedszkolnym
     
  • Szkoła pływania
    Naszym celem jest nauka i doskonalenie pływania.
    Naukę pływania mamy podzieloną na małe grupy - w zależności od stopnia zaawansowania.
     

Mistrzostwa Warszawy Dzieci, Młodzików i Juniorów - 06/11/2021, Warszawa

W sobotę 6 listopada Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO wziął udział w Mistrzostwach Warszawy Dzieci, Młodzików i Juniorów w Taekwon-Do ITF.

W zawodach wystartowało 287 zawodników z 9 klubów z Warszawy i Mazowsza.

Miński Klubu Sportowy TAEKWON-DO reprezentowało 47 zawodników pod opieką Mistrza Jacka Łuniewskiego VII DAN oraz Mateusza Radomskiego II DAN.

Nasi klubowicze zdobyli 51 medali: 18 złotych, 13 srebrnych i 20 brązowych w swoich konkurencjach wiekowych, a Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO zajął 1.miejsce w klasyfikacji medalowej turnieju.

Warto dodać, że podczas Mistrzostw, po raz pierwszy w historii PZTKD, została rozegrana kategoria ADAPTED (kategoria dla osób z niepełnosprawnością). Wszystkie miejsca medalowe przypadły naszemu klubowemu rodzeństwu: Szymonowi, Bartoszowi i Michałowi Dróżdż.

KONKURENCJA

MIEJSCE

ZAWODNIK

Układy uczniowskie Adapted

1

DRÓŻDŻ SZYMON

Układy uczniowskie Adapted

2

DRÓŻDŻ BARTOSZ

Układy uczniowskie Adapted

3

DRÓŻDŻ MICHAŁ

Układy uczniowskie dziewczynek 2011 - 2012 - 0 - 10 gup

3

LASEK AMELIA

Układy uczniowskie dziewczynek 2011 - 2012 - 9 - 8 gup

1

HAMERSKA LENA

Układy uczniowskie dziewczynek 2011 - 2012 - 9 - 8 gup

2

GUT JOANNA

Układy uczniowskie dziewczynek 2011 - 2012 - 9 - 8 gup

3

PIRASZEWSKA ZUZANNA

Techniki specjalne dziewczynek 2011 - 2012

1

PIRASZEWSKA ZUZANNA

Układy uczniowskie chłopców 2011 - 2012 - 9 - 8 gup

1

OPATOWSKI ALEKSANDER

Układy uczniowskie chłopców 2011 - 2012 - 9 - 8 gup

2

WYCISŁOWSKI JAKUB

Układy uczniowskie chłopców 2011 - 2012 - 9 - 8 gup

3

OWCZARSKI BARTOSZ

Techniki specjalne chłopców 2011 - 2012

1

OPATOWSKI ALEKSANDER

Układy uczniowskie młodziczek 2008 - 2010 - 0 - 8 gup

1

WŁODARCZYK ALEKSANDRA

Układy uczniowskie młodzików 2008 - 2010 - 0 - 8 gup

1

KARASIEWICZ FRANCISZEK

Układy uczniowskie młodzików 2008 - 2010 - 0 - 8 gup

2

GUT KAROL

Układy uczniowskie młodzików 2008 - 2010 - 0 - 8 gup

3

PŁACHECKI ARKADIUSZ

Układy uczniowskie młodzików 2008 - 2010 - 7 - 6 gup

1

KRUPA DAWID

Układy uczniowskie młodzików 2008 - 2010 - 7 - 6 gup

2

SZCZUDLIŃSKI JAKUB

Układy uczniowskie młodzików 2008 - 2010 - pow. 6 gup

2

KUŹMICZ MAKSYMILIAN

Układy uczniowskie młodzików 2008 - 2010 - pow. 6 gup

3

GAJEWSKI MATEUSZ

Układy uczniowskie młodzików 2008 - 2010 - pow. 6 gup

3

SAWICKI ANTONI

Techniki specjalne młodzików 2008 - 2010

3

WĄSOWSKI PATRYK

Walki młodzików 2008 - 2010 - 40 kg

3

KAMIŃSKI TOMASZ

Układy uczniowskie juniorek 2003 - 2007 - 8 - 6 gup

1

SAWICKA ZOFIA

Układy uczniowskie juniorek 2003 - 2007 - 8 - 6 gup

2

WIĘCKOWSKA OLIWIA
Układy uczniowskie juniorek 2003 - 2007 - 8 - 6 gup

3

ARAŹNA MAJA
Układy uczniowskie juniorek 2003 - 2007 - 5 - 1 gup

3

SZCZEPAŃSKA WIKTORIA
Układy uczniowskie juniorek 2003 - 2007 - 5 - 1 gup

3

MICHALIK JULIA
Walki juniorek 2003 -2007 - 50 kg

1

MICHALIK JULIA
Walki juniorek 2003 -2007 - 60 kg

1

SZCZEPAŃSKA WIKTORIA
Walki juniorek 2003 - 2007 pow. 65 kg

3

ARAŹNA MAJA
Układy uczniowskie juniorów 2003 - 2007 - 8 - 6 gup

1

SZCZUDLIŃSKI ADAM
Układy uczniowskie juniorów 2003 - 2007 - 8 - 6 gup

2

TOPCZEWSKI MICHAŁ
Układy uczniowskie juniorów 2003 - 2007 - 8 - 6 gup

3

GĄSIOR KACPER
Układy uczniowskie juniorów 2003 - 2007 - 5 - 1 gup

1

MISTERKIEWICZ KAROL
Układy uczniowskie juniorów 2003 - 2007 - 5 - 1 gup

2

MATEJAK PATRYK
Układy uczniowskie juniorów 2003 - 2007 - 5 - 1 gup

3

POŁASKI MACIEJ
Układy uczniowskie juniorów 2003 - 2007 - 5 - 1 gup

3

PIEŃKOWSKI MACIEJ
Techniki specjalne juniorów 2003 - 2007

1

PIEŃKOWSKI MACIEJ
Techniki specjalne juniorów 2003 - 2007

2

MISTERKIEWICZ KAROL
Walki juniorów 2003 - 2007 - 62 kg

1

MATEJAK PATRYK
Walki juniorów 2003 - 2007 - 62 kg

2

ZABIEGLIŃSKI PIOTR
Walki juniorów 2003 - 2007 - 62 kg

3

MISTERKIEWICZ KAROL
Walki juniorów 2003 - 2007 - 62 kg

3

BRANICKI MICHAŁ
Walki juniorów 2003 -2007 - 75 kg

1

PIEŃKOWSKI MACIEJ
Układy uczniowskie seniorek starszych - 10 - 1 gup

1

KRUPA MARTA
Układy uczniowskie seniorek starszych - 10 - 1 gup

2

PIEŃKOWSKA JOANNA
Układy uczniowskie seniorów starszych - 10 - 1 gup

1

PIRASZEWSKI SYLWESTER
Układy uczniowskie seniorów starszych - 10 - 1 gup

2

GUT JAROSŁAW
Układy uczniowskie seniorów starszych - 10 - 1 gup

3

KARASIEWICZ MICHAŁ
Układy uczniowskie seniorów starszych - 10 - 1 gup

3

WYCISŁOWSKI PIOTR
Walki seniorów starszych - 10 - 1 gup + 80 kg

3

PIRASZEWSKI SYLWESTER
 

 

 

Wszystkim naszym klubowiczom gratulujemy startu!

 


« Powrót
Nasz adres
Miński Klub Sportowy "TAEKWON-DO"
ul. Dąbrówki 28/1 (nad "Biedronką")
05-300 Mińsk Mazowiecki
Bank
PLN: 84 1020 4476 0000 8102 0079 0840
EUR: 57 1020 4476 0000 8002 0417 5220 (IBAN)
SWIFT: BPKOPLPW


Adres korespondencyjny
Jacek Łuniewski
ul. Szpitalna 17/53
05-300 Mińsk Mazowiecki


E-mail
jacektkd@wp.pl
Telefony
RECEPCJA KLUBU
787 796 064 od godz. 17.00
Trener Taekwon-Do
608 497 616
Trener Fitness / Pływanie
602 361 229
Copyright 2013 MKS „TAEKWON-DO”