Aktualności
2021-10-10
W dniach 8 - 10 października 2021 roku odbył się w Nowej Rudzie na Dolnym Śląsku, zorganizowany przez Polski Związek Taekwon-Do, Puchar Polski Seniorów i Juniorów w Taekwon-Do ITF.

2021-09-12
12 września 2021 roku w Lublinie, podczas ostatniego dnia 149.IIC odbyło się uroczyste zakończenie kursu instruktorskiego zorganizowanego przez Polski Związek Taekwon-Do - połączone z wręczeniem licencji instruktorskich.

Należymy do
  • test
    test
    test

Puchar Polski Seniorów i Juniorów w Taekwon-Do ITF - 08-10/10/2021, Nowa Ruda

Impreza zgromadziła na starcie 248 zawodników z 40 klubów zrzeszonych w PZTKD.

Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO, pod opieką Mistrza Jacka Łuniewskiego VII DAN oraz Mateusza Radomskiego II DAN, reprezentowało 18 zawodników i zawodniczek.

Mińszczanie na tle czołowych zawodników w kraju spisali się bardzo dobrze - w trakcie zawodów zdobyli w sumie 19 medali: 5 złotych, 7 srebrnych i 7 brązowych.

Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO zajął 1.miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów oraz 2.miejsce w medalowej klasyfikacji generalnej zawodów, a Natalia Kuć 3 KUP zdobyła tytuł najlepszej juniorki zawodów.

W zawodach uczestniczyło także trzech arbitrów z naszego klubu: sędzia międzynarodowy Karol Łuniewski IV DAN oraz sędziowie krajowi Jarosław Nowak I DAN i Piotr Kuźmicz I DAN.

Wszystkim klubowiczom gratulujemy startu!