Aktualności
2022-05-18
Dnia 18 maja 2022 roku delegacja Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON-DO spotkała się w Urzędzie Miasta Mińsk Mazowiecki z Burmistrzem Marcinem Jakubowskim.
 
2022-05-15
W dniach 13-15 maja 2022 roku w Pankach k/Częstochowy odbyły się XXXI Mistrzostwa Polski Juniorów i IV Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Taekwon – Do ITF zorganizowane przez Polski Związek Taekwon-Do.
 
Należymy do
  • TKD Tigers
    Miński Klub Sportowy "Taekwon-Do"
    Program "Tygrysy TKD" to systemowe rozwiązanie nauczania i wychowania dzieci w wieku przedszkolnym
     
  • Szkoła pływania
    Naszym celem jest nauka i doskonalenie pływania.
    Naukę pływania mamy podzieloną na małe grupy - w zależności od stopnia zaawansowania.
     

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów, Juniorów Mł. i Młodzików - 11/04/2022 Pułtusk

W sobotę 9 kwietnia 2022 roku w Pułtusku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików w Taekwon-Do ITF.

W zawodach wystartowało 187 zawodników i zawodniczek z 10 klubów makroregionu mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego zrzeszonych w Polskim Związku Taekwon-Do.             

Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO, pod opieką Mistrza Jacka Łuniewskiego VIII reprezentowało w różnych kategoriach wiekowych 39 zawodników i zawodniczek.

Nasi klubowicze w trakcie zawodów zdobyli w sumie 45 medali: 17 złotych, 16 srebrnych i 12 brązowych – tym samym Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO zdobył 1.miejsca w klasyfikacji medalowej juniorów i juniorów młodszych oraz 3.miejsce w kategorii młodzików.

Ponadto nasi klubowicze zdobyli tytuły najlepszych zawodników w następujących kategoriach wiekowych: Karolina Łuniewska i Karol Misterkiewicz wśród juniorów oraz Julia Michalik i Maciej Pieńkowski wśród juniorów młodszych.

KONKURENCJA

MIEJSCE

ZAWODNIK

UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP

1

MICHALIK JULIA

UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP

2

KUĆ NATALIA

UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP

3

SZCZEPAŃSKA WIKTORIA

UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN

1

OWCZARSKA WIKTORIA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG

1

MICHALIK JULIA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG

2

OWCZARSKA WIKTORIA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG

1

SZCZEPAŃSKA WIKTORIA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG

2

KUĆ NATALIA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG

3

LOSKA MAGDALENA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG

2

DRÓŻDŻ KAMILA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG

3

ZIELIŃSKA ZUZANNA

WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG

3

WIĘCKOWSKA OLIWIA

TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH

2

KUĆ NATALIA

UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP

1

PIEŃKOWSKI MACIEJ

UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP

2

WĄSOWSKI PATRYK

UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP

3

POŁASKI MACIEJ

UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP

3

BRANICKI MICHAŁ

WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG

2

KRUPA DAWID

WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG

3

GAJEWSKI MATEUSZ

WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG

3

TOPCZEWSKI MICHAŁ

WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG

1

POŁASKI MACIEJ

WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG

2

BRANICKI MICHAŁ

WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG

3

WĄSOWSKI PATRYK

WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG

2

KUŹMICZ MAKSYMILIAN

WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG

2

PIEŃKOWSKI MACIEJ

TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

PIEŃKOWSKI MACIEJ

TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH

3

BRANICKI MICHAŁ

UKŁADY JUNIOREK I - III DAN

1

ŁUNIEWSKA KAROLINA

WALKI JUNIOREK 50-55 KG

1

ŁUNIEWSKA KAROLINA

TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK

2

ŁUNIEWSKA KAROLINA

UKŁADY JUNIORÓW 5 - 1 KUP

1

MISTERKIEWICZ KAROL

UKŁADY JUNIORÓW 5 - 1 KUP

2

MATEJAK PATRYK

UKŁADY JUNIORÓW 5 - 1 KUP

3

ZABIEGLIŃSKI PIOTR

WALKI JUNIORÓW DO 56 KG

1

ZABIEGLIŃSKI PIOTR

WALKI JUNIORÓW DO 62 KG

1

MATEJAK PATRYK

WALKI JUNIORÓW DO 62 KG

2

MISTERKIEWICZ KAROL

TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW

1

MATEJAK PATRYK

TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW

2

MISTERKIEWICZ KAROL

TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW

3

ZABIEGLIŃSKI PIOTR

UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP

1

WŁODARCZYK ALEKSANDRA

UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP

1

OPATOWSKI ALEKSANDER

UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP

2

PŁACHECKI ARKADIUSZ

UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP

1

GUT KAROL

UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP

2

KARASIEWICZ FRANCISZEK

UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP

1

SZCZUDLIŃSKI JAKUB

Podczas mistrzostw rozegrano także konkurencje w kategorii seniorów oraz adapted, w których nasi reprezentanci zdobyli w sumie 21 medali: 7 złotych, 6 srebrnych i 8 brązowych, a tytuły najlepszych zawodników wśród seniorów zdobyli: Monika Kuć i Michał Karasiewicz

KONKURNECJA

MIEJSCE

ZAWODNIK

UKŁADY SENIOREK DO 6 GUP

1

CELIŃSKA AGNIESZKA

UKŁADY SENIOREK DO 6 GUP

2

KUĆ MONIKA

UKŁADY SENIOREK DO 6 GUP

3

ENDZEL-KUŹMICZ RENATA

UKŁADY SENIOREK DO 6 GUP

3

PIEŃKOWSKA JOANNA

WALKI SENIOREK

1

KUĆ MONIKA

WALKI SENIOREK

2

ENDZEL-KUŹMICZ RENATA

WALKI SENIOREK

3

KRUPA MARTA

WALKI SENIOREK

3

CELIŃSKA AGNIESZKA

TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK

1

KUĆ MONIKA

TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK

2

CELIŃSKA AGNIESZKA

TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK

3

KRUPA MARTA

TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK

3

ENDZEL-KUŹMICZ RENATA

UKŁADY SENIORÓW DO 6 GUP

1

GUT JAROSŁAW

UKŁADY SENIORÓW DO 6 GUP

2

KARASIEWICZ MICHAŁ

WALKI SENIORÓW DO 75 KG

1

GUT JAROSŁAW

WALKI SENIORÓW DO 75 KG

2

KARASIEWICZ MICHAŁ

TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW

1

KARASIEWICZ MICHAŁ

TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW

3

GUT JAROSŁAW

ADAPTED

1

DRÓŻDŻ SZYMON

ADAPTED

2

DRÓŻDŻ BARTOSZ

ADAPTED

3

DRÓŻDŻ MICHAŁ

Wszystkim gratulujemy startu w zawodach!


« Powrót
Nasz adres
Miński Klub Sportowy "TAEKWON-DO"
ul. Dąbrówki 28/1 (nad "Biedronką")
05-300 Mińsk Mazowiecki
Bank
PLN: 84 1020 4476 0000 8102 0079 0840
EUR: 57 1020 4476 0000 8002 0417 5220 (IBAN)
SWIFT: BPKOPLPW


Adres korespondencyjny
Jacek Łuniewski
ul. Szpitalna 17/53
05-300 Mińsk Mazowiecki


E-mail
jacektkd@wp.pl
Telefony
RECEPCJA KLUBU
787 796 064 od godz. 17.00
Trener Taekwon-Do
608 497 616
Trener Fitness / Pływanie
602 361 229
Copyright 2013 MKS „TAEKWON-DO”