Aktualności
2020-05-16
Od poniedziałku 18 maja rozpoczynamy po przerwie treningi TAEKWON-DO w plenerze - zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia. Zapraszamy grupę I i II na godzinę 17:00, grupę III na godzinę 18:00.
 
2020-05-04
W związku z pojawiającymi się informacjami na temat stopniowego powrotu do aktywności sportowych w Polsce i związanymi z tym pytaniami ze strony naszych Klubowiczów informujemy, że od 18 maja planujemy wrócić do treningów w małych grupach - zgodnie z wytycznymi w plenerze.
 
Należymy do
 • Zajęcia Taekwon-Do
  TRZY POZIOMY ZAAWANSOWANIA
  Grupa początkująca

  Grupa średniozaawansowana

  Grupa zaawansowana
   
 • Zajęcia TKD Tigers
  NAUCZENIE I WYCHOWANIE DZIECI W WIEKU 4-7 LAT
  Zachowanie się w różnych sytuacjach
  Obrona przed przemocą i znęcaniem się
  Zdrowy styl życia i odżywianie
  Kondycja fizyczna
  Praca zespołowa i przywództwo
  Wartości rodzinne
   
 • Siła tradycji
  JESTEŚMY Z WAMI 25 LAT
  Nasz klub rozpoczął swoją działalność
  28 marca 1994 roku

  Już ćwierć wieku działamy na rzecz mieszkańców miasta i powiatu
   
 • Zajęcia FITNESS
  ZAJĘCIA DLA PAŃ
  Zdrowy kręgosłup - Stretching
  Joga Fit / Jerry Cross
  Gimnastyka kręgosłupa
  Power Step+ / Step 40+
  TBC / Gimnastyka / Step
  TKD 25+
   
 • Zajęcia z pływania
  ZAJĘCIA NA BASENIE DLA DZIECI I DOROSŁYCH
  Aqua Aerobic

  Aqua TBC

  Nauka pływania dla dzieci i młodzieży
   
 • Mistrzostwa Europy 2019
  NASI KLUBOWICZE W KADRZE POLSKI
  Cezary Jackowski:
  - złoto w drużynowych układach formalnych
  - złoto w drużynowych technikach specjalnych

  Julia Kawka:
  - brąz w drużynowych układach formalnych
   
 • Projekty lokalne
  WSPÓŁPRACA Z SAMORZĄDEM LOKALNYM
  Działalność społeczna

  Wspieranie zadań publicznych

  Organizacja zawodów i obozów sportowych
   
 • Program Rodzinny Mińsk
  MIŃSKA KARTA DUŻEJ RODZINY
  Zniżki w opłatach za zajęcia:

  - Taekwon-Do
  - FITNESS
  - Nauka pływania
   

I Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Mł. - 21/03/2015, Bartoszyce

W sobotę, 21 marca 2015 roku w Bartoszycach na Warmii i Mazurach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwon – Do ITF. Zawody te były jednocześnie I Eliminacjami do Mistrzostw Polski.

Impreza, której gospodarzem była Bartoszycka Szkoła Taekwon-Do, zgromadziła na starcie ponad 100 zawodników z klubów województw mazowieckiego i warmińsko – mazurskiego, w tym reprezentantów Polski.

Na zawody udała się czternastoosobowa reprezentacja Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON-DO pod opieką Mistrza Jacka Łuniewskiego VII DAN.

Reprezentanci naszego miasta i powiatu spisali się bardzo dobrze i swój występ w tak silnie obsadzonych zawodach mogą uznać za udany. Mińszczanie stawali 27 razy na podium mistrzostw.

W eliminacjach do Mistrzostw Polski Juniorów: Karol Łuniewski zajął pierwsze miejsca w konkurencji układów formalnych stopni mistrzowskich II DAN, w walkach w kategorii do 75kg oraz w konkurencji technik specjalnych. Mateusz Radomski zajął pierwsze miejsce w konkurencji układów formalnych stopni mistrzowskich I DAN oraz w walkach w kategorii do 62kg. Marcin Kalbara zajął trzecie miejsce w walkach w kategorii do 58kg.

W eliminacjach do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych pierwsze miejsca zajęli: Mateusz Zgódka w układach formalnych stopni mistrzowskich I DAN, w walkach w kategorii do 64kg oraz w technikach specjalnych,  Julia Kawka w walkach w kategorii do 50kg, Marta Krajewska w układach stopni uczniowskich KUP i w walkach w kategorii do 46kg, Viviana Widerska w walkach w kategorii do 42kg, Michalina Mikulska w walkach w kategorii do 60kg, Gabriela Misterkiewicz w walkach w kategorii do 55kg, Jakub Hamerski w walkach w kategorii do 58kg, Sewerian Widerski w konkurencji układów formalnych stopni szkoleniowych KUP.

Drugie miejsca przypadły: Vivanie Widerskiej w konkurencji układów formalnych stopni szkoleniowych KUP, Natalii Pasce w walkach w kategorii do 42kg, Natalii Cecotce w walkach w kategorii do 50kg, Natalii Piórkowskiej w walkach w kategorii do 55kg, Sewerianowi Widerskiemu w walkach w kategorii do 64kg, Jakubowi Hamerskiemu w konkurencji układów formalnych stopni szkoleniowych KUP.

Trzecie miejsca zajęli: Marta Krajewska w konkurencji technik specjalnych, Michalina Mikulska w układach formalnych stopni uczniowskich KUP, Natalia Piórkowska w technikach specjalnych i w układach formalnych stopni szkoleniowych KUP.

Finałowe zawody Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych Taekwon-Do ITF odbędą się w połowie maja w Nowej Rudzie, natomiast turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorów jest zaplanowany na koniec maja w Rybniku na Górnym Śląsku.


« Powrót
Nasz adres
Miński Klub Sportowy "TAEKWON-DO"
ul. Dąbrówki 28/1 (nad "Biedronką")
05-300 Mińsk Mazowiecki
Bank
PLN: 84 1020 4476 0000 8102 0079 0840
EUR: 57 1020 4476 0000 8002 0417 5220 (IBAN)
SWIFT: BPKOPLPW


Adres korespondencyjny
Jacek Łuniewski
ul. Szpitalna 17/53
05-300 Mińsk Mazowiecki


E-mail
jacektkd@wp.pl
Telefony
RECEPCJA KLUBU
787 796 064 od godz. 17.00
Trener Taekwon-Do
608 497 616
Trener Fitness / Pływanie
602 361 229
Copyright 2013 MKS „TAEKWON-DO”