Aktualności
2020-05-31
W związku z możliwością organizacji obozu sportowo - rekreacyjnego SWORNEGACIE 2020, pragniemy poinformować Państwa z wytycznymi GIS,MZ i MEN zanim podejmiecie 100% - ową decyzję o wyjeździe.
 
2020-05-16
Od poniedziałku 18 maja rozpoczynamy po przerwie treningi TAEKWON-DO w plenerze - zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia. Zapraszamy grupę I i II na godzinę 17:00, grupę III na godzinę 18:00.
 
Należymy do
 • Zajęcia Taekwon-Do
  TRZY POZIOMY ZAAWANSOWANIA
  Grupa początkująca

  Grupa średniozaawansowana

  Grupa zaawansowana
   
 • Zajęcia TKD Tigers
  NAUCZENIE I WYCHOWANIE DZIECI W WIEKU 4-7 LAT
  Zachowanie się w różnych sytuacjach
  Obrona przed przemocą i znęcaniem się
  Zdrowy styl życia i odżywianie
  Kondycja fizyczna
  Praca zespołowa i przywództwo
  Wartości rodzinne
   
 • Siła tradycji
  JESTEŚMY Z WAMI 25 LAT
  Nasz klub rozpoczął swoją działalność
  28 marca 1994 roku

  Już ćwierć wieku działamy na rzecz mieszkańców miasta i powiatu
   
 • Zajęcia FITNESS
  ZAJĘCIA DLA PAŃ
  Zdrowy kręgosłup - Stretching
  Joga Fit / Jerry Cross
  Gimnastyka kręgosłupa
  Power Step+ / Step 40+
  TBC / Gimnastyka / Step
  TKD 25+
   
 • Zajęcia z pływania
  ZAJĘCIA NA BASENIE DLA DZIECI I DOROSŁYCH
  Aqua Aerobic

  Aqua TBC

  Nauka pływania dla dzieci i młodzieży
   
 • Mistrzostwa Europy 2019
  NASI KLUBOWICZE W KADRZE POLSKI
  Cezary Jackowski:
  - złoto w drużynowych układach formalnych
  - złoto w drużynowych technikach specjalnych

  Julia Kawka:
  - brąz w drużynowych układach formalnych
   
 • Projekty lokalne
  WSPÓŁPRACA Z SAMORZĄDEM LOKALNYM
  Działalność społeczna

  Wspieranie zadań publicznych

  Organizacja zawodów i obozów sportowych
   
 • Program Rodzinny Mińsk
  MIŃSKA KARTA DUŻEJ RODZINY
  Zniżki w opłatach za zajęcia:

  - Taekwon-Do
  - FITNESS
  - Nauka pływania
   

II Eliminacje do MP Juniorów i Juniorów Młodszych, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Dzieci – 25/04/2015, Ciechanów

W sobotę, 25 kwietnia 2015 roku, w Ciechanowie odbyły się II Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwon – Do ITF oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Dzieci.

Zawody, których gospodarzem był klub LKS MATSOGI Ciechanów, zgromadziły na starcie ponad 160 zawodników i zawodniczek z klubów województw mazowieckiego i warmińsko – mazurskiego.  

Mistrz Jacek Łuniewski VII DAN wystawił na zawody 34 osobową reprezentację Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON-DO - towarzyszyli mu Marcin Widerski II DAN i Karol Łuniewski II DAN.

Reprezentanci Mińskiego Klubu TAEKOWN-DO spisali się bardzo dobrze – nasi klubowicze stawali 41 razy na podium imprezy.

W eliminacjach do Mistrzostw Polski Juniorów: Marcin Kalbara zajął trzecie miejsca w konkurencji układów stopni KUP oraz w walkach w kategorii do 56kg.    

W eliminacjach do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych pierwsze miejsca zajęli: Viviana Widerska w układach stopni KUP, Marta Krajewska w układach stopni DAN oraz w walkach do 46kg i w technikach specjalnych, Natalia Paska w walkach kobiet do 42kg, Julia Kawka w walkach do 50kg, Michalina Mikulska w walkach do 60kg, Sewerian Widerski w układach stopni KUP.
    
Drugie miejsca przypadły: Julii Kawce w układach stopni KUP i w technikach specjalnych, Natalii Cecotce w układach stopni DAN i w walkach do 50kg, Vivianie Widerskiej w walkach do 42kg, Natalii Piórkowskiej w walkach do 60kg, Jakubowi Hamerskiemu w układach stopni KUP i w walkach do 58kg, Sewerianowi Widerskiemu w walkach do 64kg i w technikach specjalnych.
    
Trzecie miejsca zajęli: Natalia Paska w układach stopni KUP, Michalina Mikulska i Natalia Piórkowska w układach stopni DAN oraz w technikach specjalnych.
    
Po dwóch turniejach kwalifikacje na Mistrzostwa Polski uzyskali: Karol Łuniewski, Mateusz Radomski i Marcin Kalbara wśród Juniorów oraz Marta Krajewska, Natalia Cecotka, Michalina Mikulska, Natalia Paska, Natalia Piórkowska, Julia Kawka, Gabriela Misterkiewicz, Mateusz Zgódka, Jakub Hamerski, Viviana Widerska i Sewerian Widerski wśród Juniorów Młodszych.
    
W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików (najważniejszej w tej kategorii wiekowej imprezie w Polsce) mińszczanie zajęli następujące miejsca: Lidia Tarnowska - drugie miejsce w układach stopni do 6KUP i trzecie miejsce w technikach specjalnych, Jakub Kuźmicz - pierwsze miejsce w układach stopni do 6KUP i trzecie miejsce w technikach specjalnych, Wiktoria Antolak i Oliwia Urbanowska – trzecie miejsca w układach stopni do 8KUP, Andrzej Brygoła – pierwsze miejsce w układach stopni do 8KUP, Marcel Mikulski – trzecie miejsce w układach stopni do 8KUP, Konrad Bernacki – drugie miejsce w układach stopni do 6KUP.   

W Otwartych Mistrzostwach Mazowsza Dzieci mińszczanie zajęli następujące miejsca: Karolina Łuniewska i Patryk Matejak - pierwsze miejsca w układach stopni do 8KUP, Cezary Gąsior – drugie miejsce w układach stopni do 8KUP i trzecie miejsce w technikach specjalnych, Jakub Andrzejczak i Karol Misterkiewicz – trzecie miejsce w układach stopni do 8KUP, Miłosz Piętka – drugie miejsce w technikach specjalnych.    

Tytuły najlepszych zawodników imprezy trafiły do mińszczan: Marty Krajewskiej, Seweriana Widerskiego i Jakuba Kuźmicza.
    
Finałowe zawody Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych Taekwon-Do ITF odbędą się na początku maja w Nowej Rudzie, natomiast turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorów jest zaplanowany w połowie czerwca w Bystrzycy Kłodzkiej na Dolnym Śląsku.
    
Zanim jednak mińscy klubowicze wystąpią w finałach Mistrzostw Polski, Karola Łuniewskiego oraz Mateusza Zgódkę i Mateusza Radomskiego czekają konsultacje Reprezentacji Polski w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.
    
Wszystkim zawodnikom gratulujemy występu, a naszym reprezentantom życzymy sukcesów na Mistrzostwach Polski!   


« Powrót
Nasz adres
Miński Klub Sportowy "TAEKWON-DO"
ul. Dąbrówki 28/1 (nad "Biedronką")
05-300 Mińsk Mazowiecki
Bank
PLN: 84 1020 4476 0000 8102 0079 0840
EUR: 57 1020 4476 0000 8002 0417 5220 (IBAN)
SWIFT: BPKOPLPW


Adres korespondencyjny
Jacek Łuniewski
ul. Szpitalna 17/53
05-300 Mińsk Mazowiecki


E-mail
jacektkd@wp.pl
Telefony
RECEPCJA KLUBU
787 796 064 od godz. 17.00
Trener Taekwon-Do
608 497 616
Trener Fitness / Pływanie
602 361 229
Copyright 2013 MKS „TAEKWON-DO”